Chcete vyrazit na paddleboard, ale ještě nemáte s tímto vodním sportem žádné zkušenosti ? Pro vás jsou zde připraveny kurzy paddleboardingu. Kurzy pořádáme během léta na vybraných místech v České republice. Užijte si své první krůčky po vodě s instruktorem, který vás seznámí s potřebným vybavením, správnou technikou a bude vaším parťákem po celou dobu vaší projížďky .

 • PERFEKTNÍ PODMÍNKY PRO PADDLEBOARDING

  Vybíráme vždy ty nejlepší termíny podle vašich možnstí a vhodného počasí. Kurzy pořádáme denně od května do září, stačí si vybrat ;)

 • NOVÉ KOMPLETNÍ VYBAVENÍ

  Cena kurzu obsahuje kompletní vybavení pro stand up paddleboarding. (stand up paddleboard, pádlo, vesta) Během kurzu máte možnost vyzkoušet různé modely od české paddleboardové značky Tambo.

 • FOTOGRAFIE Z KURZU

  Dostanete od nás na památku fotografie z kurzu pořízené na vodě.

 • INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

  Součástí kurzu je i výlet s instruktorem.

 • GARANCE KVALITY

  Instruktoři jsou zkušení paddleboardisti, kteří se věnují výuce profesionálně několik let v čechách i v zahraničí. 

ZÁKLADNÍ KURZ STAND UP PADDLEBOARDINGU

Základní kurzy stand up paddleboardingu na rovné vodě jsou připraveny pro všechny zájemce, kteří nemají žádné zkušenosti s paddleboardingem.

Začneme přípravou vybavení, bezpečnostní teorií a základní instruktáží na suchu. Při praktické části kurzu na vodě si osvojíte správnou techniku pádlování. Vyzkoušíte si různé druhy otoček na paddleboardu. Od základních až po profesionální, u kterých se nejspíš osvěžíte ve vodě.

Pro kurz si můžete vybrat jedno ze 4 míst v České republice.

Dostupná místa kurzů: Praha – Malá říčka , Praha – Černošice, Plzeň- Ejpovické jezero , Štěpánský rybník 

Délka kurzu: 2hodiny

Cena kurzu: privátní kurz 990kč / osoba

                       skupinový 750kč / osoba (2 a více osob) 

                      pro skupiny 10 a více osob sleva 10%

LEKCE JÓGY NA STAND UP PADDLEBOARDU 

Lekce jógy na paddleboardu je připravena pro všechny milovníky vody a zdravého pohybu.

Ale ano, jde všecho a dokonce si to moc užijete! Při józe na vodě doslova splynete s hladinou, posílíte vnitřní svaly o kterých jste ani nevěděli, protáhnete se a užijete plno legrace. V centru Prahy se stanete součástí zábavy na vodě a dýchne na vás historie města z trochu jiné perspektivy. Klidnější vodu, ale i prostředí najdete pro jógu ve Žlutých lázních, kde si moc užijete i meditaci.

Lektorka Lucie absolvovala v roce 2017 výcvik SUP yoga instruktor. O té doby učí a je propagátorkou této skvělé aktivity nejen ve sladkých vodách, ale i na moři. Má zkušennosti s jednotlivci, ale i skupinami odvážlivců různých pokročilostí. Nebojte se, pokud jste úplný začátečník:)

Dostupná místa kurzů: Praha – centrum, Praha- Žluté lázně

Délka kurzu: 2hodiny

Cena kurzu: privátní lekce 990kč / osoba

                       semiprivátní lekce 750kč / osoba (2 osoby)

                       skupinová lekce 550kč / osoba (3 a více osob)

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.