quemao class lanzarote 2023

Surfová big wave soutěž Quemao class 2023 byla neuvěřitelná jízda! Světová surfová špička a barely jako ze snu. Koukněte na fotky.

Fuerteventura surf photography

Jsou momenty, které se vám zaryjí do paměti na vždy. Projet takovým barelem je něco, že i místní mástři jsou z toho divoký.

surf Fuerteventura

Zimní surfová sezóna ne Fuerteventuře začíná. S napětím čekáme a těšíme se jaké vlny nám oceán letos naděli. Těšíme se jako malé děti :)

Surfová a paddleboardová sezóna je tu! Koukněte jak to vypadá, když si to pěkně chodí přímo v Corraleju na severu Feurteventury.

kite-kurzy-fuerteventura

Léto uteklo jako voda a byla to opravdu jízda! Díky moc všem, kteří přijeli na kurzy kiteboardingu a vybrali si Fuerteventuru pro své začátky ;) Sezóna nekončí tak jedeme dál ! :)

Díky moc všem za podporu a pozitivní recenze na nové kolekce oblečení a doplňků SURF DREAM. Moc nás to těší, inspiruje a posouvá kupředu:) Kupředu posouváme i náš obchod ;) Připravili jsme pro vás nový SURFDREAM.shop kde snadno vyberete mezi produkty a rychle objednáte online.

Testujeme nový wing F-ONE Swing V2 na Fuerteventuře. Nový Swing V2 vás ohromí lehkostí ovládání a stabilitou wingu v neutální poloze.

surf fuerteventura

Přes léto to na Fuerte prý nejsou moc vlny, ale kdo hledá ten najde :) I když předpověď byla nijaká, trochu foukalo, bylo to odlitý skoro na suchý kameny, tak jsme pojezdili a byl to zážitek:)

surf Fuerteventura

Skočit do vln jde i bez surfu v El Cotillo. Je to úplně jiná legrace v shorebreaku, když se snažíte neutopit, neztratit kameru a ještě k tomu cvaknout kámoše jak do časáku :)

winf f-one strike

Nový wing STRIKE od F-ONE právě dorazil na Fuerteventuru a já měl to štěstí vyzkoušet tyhle funglovky jako první.