Testujeme nový wing F-ONE Swing V2 na Fuerteventuře. Nový Swing V2 vás ohromí lehkostí ovládání a stabilitou wingu v neutální poloze.

surf fuerteventura

Přes léto to na Fuerte prý nejsou moc vlny, ale kdo hledá ten najde :) I když předpověď byla nijaká, trochu foukalo, bylo to odlitý skoro na suchý kameny, tak jsme pojezdili a byl to zážitek:)

surf Fuerteventura

Skočit do vln jde i bez surfu v El Cotillo. Je to úplně jiná legrace v shorebreaku, když se snažíte neutopit, neztratit kameru a ještě k tomu cvaknout kámoše jak do časáku :)

winf f-one strike

Nový wing STRIKE od F-ONE právě dorazil na Fuerteventuru a já měl to štěstí vyzkoušet tyhle funglovky jako první.

surf kemp fuerteventura

Surfujem bomby zní super cool, ale když vás to semele a šlehne to s váma na šutry, tak to stojí docela za hov.o :D

Nejdřív je trénink a potom ženy a show! U wing foilu to platí víc než kde jinde. Jestli se chcete naučit wingfoilovat rychle a bezpečně, tak wing skate je nejlepší volba.

surf fuerteventura

Zimní swelly chodí na Fuerteventuru v pořádnejch dávkách tak užíváme surfing na maximum.

Poslední dny to bylo top…možná trošku na hraně :)

surf fuerteventura

Fuerteventuře se říká evropská HAWAII a od originálu to nemá moc daleko :) Během zimy chodí jeden swell za druhým, každý den fungují vlny na jiném místě. Někde bomby a jinde pohodička pro začátečníky na surfové lekce.

Wing foil session na Sunset beach v Corraleju ;)

Chcete si vyzkoušet wing foil? Po celý rok pořádáme 3 denní kurzy pro úplné začátečníky na Fuerteventuře / Kanárské ostrovy.

Darujte k Vánocům úžasný zážitek. Zapomeňte na šperky, telefony a další materiální dárky. Máte příležitost změnit život vaším blízkým, dát šanci vyzkoušet něco nového :)