Rádi by jste poznali Prahu a další zajímavá místa v ČR netradičním způsbem? Přípravili jsme pro vás výlety na stand up paddleboardech, při kterých se dozvíte o místech, kterými proplujete a zároveň uděláte něco pro své tělo. Jestliže pro vás není SUP (stand up paddleboarding) úplnou novinkou, pojeďte s námi po proudu řeky na stand up paddleboardech. 

Zájemcům bez jakýhkoliv zkušeností s paddleboardem doporučujeme nejprve absolvovat kurz paddleboardingu, kde se seznámíte se základy tohoto vodního sportu. 

 • PERFEKTNÍ PODMÍNKY PRO PADDLEBOARDING

  Vybíráme vždy ty nejlepší termíny podle vašich možnstí a vhodného počasí. Kurzy pořádáme denně od května do září, stačí si vybrat ;)

 • NOVÉ KOMPLETNÍ VYBAVENÍ

  Cena výletu obsahuje kompletní vybavení pro stand up paddleboarding. (stand up paddleboard, pádlo, vesta, lodní vak) Během výletu používáme kvalitní paddleboardy od české značky Tambo.

 • FOTOGRAFIE Z VÝLETU

  Dostanete od nás na památku fotografie z výletu pořízené na vodě.

 • OBČERSTVENÍ

  Lehké občerstvení na cestě, aby Vám nedošly síly. (banán, musli tycinka, voda)

 • DOPRAVA

  Doprava zpět na místo srazu.

 • GARANCE KVALITY

  Instruktoři jsou zkušení paddleboardisti, kteří znají perfektně trasu výletu, věnují se výuce paddleboardingu profesionálně v čechách i v zahraničí, tak budete v nejlepších rukách. 

PADDLEBOARDOVÝ VÝLET ZA PRAHU DO PŘÍRODY

Výlet na paddleboardu z okraje Prahy malebným a klidným údolím řeky Vltavy, je pro všchny, kdo si chtějí užít klid a pohodu u vody.

Kousek za Prahou objevíte krásnou přírodu a trochu z jiné perspektivy uvidíte část Vltavy, kam se parníkem ani lodičkou nedostanete. Paddleboardový výlet začíná u přívozu V Podbabě. Během výletu Vás čeká široké a plynule tekoucí koryto Vltavy. Téměř nulová doprava plavidel a hlavně klid skal a lesů, kterými budeme proplouvat. Přenášíme pouze jeden jez a to v Klecanech. Máme několik možných příjemných zastávek na občerstvení a nazpět se dostaneme pohodlně vlakem, který je zpět na Podbabě opravdu za chviličku.

Cena výletu:

privátní výlet 1990kč / osoba

skupinový výlet 1350kč / osoba (2 až 5 osob)

skupinový výlet 990kč / osoba (6 a víc osob)

pro skupiny 10 a více osob sleva 10%

PADDLEBOARDOVÝ VÝLET OKOLO KARLŠTEJNA

Vydejte se na stand up paddleboardu po stopách českých králů. Poplujeme po řece Berounce až do podhradí gotického hradu Karlštejn.

Hrad Karlštejn byl postaven Karlem IV ve 14tém století na ochranu korunovačních klenotů českých králů. Hrad Karlštejn patří mezi nejvýznamnější památky české historie a vy by jste si ho neměli nechat ujít při návštěvě Prahy.

Plavba začíná u vlakové zastávky Srbsko odkud se vydáme po proudu řeky Berounky k hradu Karlštejn. V podhradí si dáme přestávku, kterou můžeme spojit s obědem. Můžete si projít místní středověký jarmark a vyfotit se s hradem v pozadí na památku. Celý úsek řeky, kde pádlujeme prochází chráněnou krajinou oblastí Český kras. Po návštěvě rušného okolí hradu si tak můžeme odpočnout v krásné přírodě u jezu nad romantickým mlýnem a pozdravit velbloudy ze zoopark Karlštejn, kteří se pasou u vody:) Popádlujeme až do Zadní Třebaně odkud se vrátíme vlakem do Srbska k autům nebo rovnou do centra Prahy.

Díky kombinaci jednoduché a rychlé dostupnosti z centra Prahy se sportovním vyžitím u vody během parních letních dnů v krásném prostředí českého Krasu a poznání toho nej z české historie, je tento výlet opravu TOP zážitek!        

Cena výletu:

privátní výlet 1990kč / osoba

skupinový výlet 1350kč / osoba (2 až 5 osob)

skupinový výlet 990kč / osoba (6 a víc osob)

pro skupiny 10 a více osob sleva 10%

PADDLEBOARDOVÝ VÝLET PO BEROUNCE NA KRAŠOV

Propádlujte s námi krásnou částí řeky Berounky v přírodním parku Horní Berounka.

Užijte si pohodový paddleboardový výlet v klidném tempu po proudu řeky s přáteli nebo celou rodinou. Popádlujeme krásnou přírodou. Odpočineme si a vychutnáme oběd ve stylové restauraci Na Rybárně. Přibrzdíme na koupačku, nanuk či pivo…nealkoholické:) Plavbu si zpestříme navíc procházkou na zříceninu Krašov s okouzlující vyhlídkou. Výlet začíná a končí v tábořišti U Mloka odkud zajišťujeme kompletní dopravu.      

Cena výletu:

privátní výlet 1990kč / osoba

skupinový výlet 1350kč / osoba (2 až 5 osob)

skupinový výlet 990kč / osoba (6 a víc osob)

pro skupiny 10 a více osob sleva 10%

Výlet je určen pro všechny kdo mají zkušenosti s paddleboardem nebo alespoň s jinými outdoorovými sporty, nebojí se vody, umí plavat a nemají zdravotní komplikace, znemožnující tuto aktivitu. Fyzická náročnost není vyloženě veliká, ale určitá zdatnost pro překonání této trasy je vyžadována. Všem zájemcům doporučujeme absolvovat jeden z našich základních kurzů na klidné vodě před výletem na řece. Se základními zkušenostmi si pak výlet užijete na maximum.

Od 4let do 15ti let se mouhou účastnit děti v doprovodu rodičů.

Od 15ti do 18ti let se mohou účastnit v doprovodu osoby starší 18ti let.

Oblečte se na paddleboard jako by jste šli na koupaliště: plavky, tričko, kraťasy a čepici

Přibalte si sebou: peníze (pouze hotovost na oběd atd.) , brýle na šňůrce, opalovací krém, boty do vody nebo alespoň žabky, ručník

Neberte si elektornické zařízení jako mobilní telefony, tablety, mp3 přehrávače, foťáky atd. 

Neberte si cennosti jako prsteny, řetízky, drahé brýle.

Neberte si kreditní karty. U vody se s nimi nedá moc platit a ztráta je nemilá.

Za bezpečnost vašich ceností neručíme !

 1. Domluvte si s rodinou, přátely či kolegy termín, který vám vyhovuje.
 2. Odešlete poptávku přes kontaktní formulář, mail: info@surf-dream.com, volejte nebo pište na mobil/whatsapp +420739087355
 3. Spolu si potvrdíme předběžné datum. U skupin pro 10 a více osob vám zašleme zálohovou fakturu.
 4. Před výletem si ještě jednou potvrdíme termín dle aktuální předpovědi 3 dny před konáním akce. 

Paddleboardové výlety v České republice pořádáme po předchozí domluvě od května do září. Vyplouváme ráno od 9:00 a končíme se západem slunce okolo 21:00, tak si určitě vyberete čas, který se vám hodí :)

ZAMLUVIT TERMÍN VÝLETU

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.