SURF LEKCE NA KANÁRSKÝCH OSTROVECH FRČÍ CELÝ ROK. Ostrovu Fuerteventura se přezdívá Evropská Hawaii, díky perfektním podmínkám pro vodní sporty. Užijte si nekončící léto a splňte si vaše surfové sny na Fuerteventuře ;)

 • PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

  Lekce zajišťuje akreditovaná škola u FCS – Federacion Canaria de Surf. Profesionální instruktoři surfingu žíjí na ostrově několik let a znají perfektně surfové spoty na ostrově.

 • LEKCE PROBÍHAJÍ V ČESKÉM JAZYCE

  Snadná domluva. Všemu perfektně porozumíte. S českou partou si užijete skvělou aktivní dovolenou u vody.

 • DOPRAVA NA PLÁŽ

  Na pláž vás dopravíme klimatizovaným vozem z města Corralejo a okolních hotelů.

 • NOVÉ A KOMPLETNÍ VYBAVENÍ

  Cena kurzu obsahuje kompletní surfovou výbavu (surf, leash, neopren, neoprénové boty ) Stačí vybrat správný kurz a užít si surfovačku na maximum.

NABÍDKA LEKCÍ SURFINGU

SURF LEKCE PRO ZAČÁTEČNÍKY

V našem kurzu pro začátečníky se naučíš surfovat bezpečnou a zábavnou formou.

Osvojíte si trenink náskoku na surf na suchu a praktikování ve vlnách. Základní dovednosti na surfu: rozpádlovat vlnu, stoupnout si na surf na vlně, přenášet správně váhu těla na surfu, zatáčení na vlně do obou směrů vlevo i vpravo, správná pozice na surfu při sjíždění vln.

Celý výlet za vlnami trvá 3-5 hodin a surfový kurz je 2 až 2,5 hodiny ve vlnách.

počet dní1 den2 dny3 dny4 dny5 dní6 dní7 dní
cena50 eur100 eur145 eur190 eur235 eur 280 eur 325 eur

SURF LEKCE PRO POKROČILÉ

V kurzu pro pokročilé surfaře a surfařky, prohloubíme znalosti v teorii a praxi surfingu.

Naučíme se surfovat na plážích, kde jsou silnější a delší vlny, zlepšíme pádlování, správnou pozici těla na surfu a udržet surf pod kontrolou při zatáčení na vlně. Snažit se surfovat na stěně vlny, udržet rychlost a provádět základní manévry jako je bottom turn a cutback. Základní znalosti pro pokročilé surfaře: teoretické znalosti pláží s kamenným dnem (reef) a mořskými proudy, perfektní pádlování, chytit vlnu ve správný moment a na správném místě (peak), správné čtení vln a plynulost při pádlování ve vodě, vyvinout sílu a rychlost při rozpádlování vlny a využití nejsilnějšího místa ve vlně (peak). Vyzkoušet menší surfy a zkusit silnější vlny pro pokročilé surfaře, Bottom turn a Cutback.

Celý výlet za vlnami trvá 3-5 hodin a surfový kurz je 2 až 2,5 hodiny ve vlnách.

počet dní1 den2 dny3 dny4 dny5 dní6 dní7 dní
cena50 eur100 eur145 eur190 eur235 eur 280 eur 325 eur

PRIVÁTNÍ SURFOVÁ LEKCE

Chceš mít svého instruktora jenom pro sebe?

Privátní surfové lekce jsou v češtině a jsou určeny pro začátečníky i pro pokročilé surfaře a surfařky. Díky privátní výuce dostanete nejlepší tréninK v souladu s vašimi zkušenostmi a dovednostmi v surfingu.

Celý výlet za vlnami trvá 3-5 hodin a surfový kurz je 2 až 2,5 hodiny ve vlnách.

Cena: 1den =150 eur