Léto pomalu končí a vám se ještě nechce z vody? Chcete si užít dovolenou na Kanárských ostrovech a naučit se na stand up paddleboardu? Neváhejte a užijte si kurzy stand up paddleboardingu na Fuerteventuře. Kurzy probíhají celoročně a obzvlášť přes zimu máte jedinečnou šanci vychytat ty nejlepší podmínky. Pro úplné začátečníky jsme připravili základní kurzy stand up paddleboardingu na rovné vodě a pro pokročilé kurzy ve vlnách. Všechny kurzy paddleboardingu probíhají s českým instruktorem.
 • PERFEKTNÍ PODMÍNKY PRO PADDLEBOARDING

  Fuerteventura je nejlepší zimní destinací pro stand up paddleboarding v Evropě. Trénuje tu světová špička, tak se vám tu snad bude taky líbit ;)

 • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

  Učíme v malých skupinách, maximálně 4 studenti na 1 instruktora.

 • GARANCE KVALITY

  Kurzy probíhají pouze za vhodných podmínek. Instruktoři jsou zkušení paddleboardisti a surfaři a skvěle znají místní surfové spoty.

 • NOVÉ A KOMPLETNÍ VYBAVENÍ

  Cena kurzu obsahuje kompletní vybavení pro stand up paddleboarding. (stand up paddleboard, pádlo, leash, neopren, vestu) Stačí vybrat správný kurz a užít si paddleboarding na maximum.

ZÁKLADNÍ KURZ STAND UP PADDLEBOARDINGU

Základní kurzy stand up paddleboardingu na rovné vodě jsou připraveny pro všechny zájemce, kteří nemají žádné zkušenosti s paddleboardingem.

Cílem kurzu je naučit studenty všem základům,aby mohli bezpečně pokračovat sami v paddleboardingu na rovné vodě. Kurz stand up paddleboardingu na rovné vodě je rovněž nezbytnou přípravou pro všechny nadšence, kteří s námi chtějí vyrazit na kurz do vln. Doporučujeme min 2 lekce na rovné vodě, před prvním kurzem ve vlnách. Kurz je vhodný pro všechny věkové skupiny. Skvěle se vyblbnete na vodě s celou rodinou. Kurzy probíhají v češtině s českým instruktorem, tak neváhejte s jakýmkoliv dotazem.

Délka kurzu: 2hodiny

Cena kurzu:  80 eur  / osoba

POKROČILÝ KURZ STAND UP PADDLEBOARDINGU (VE VLNÁCH)

Pokročilé kurzy stand up paddleboardingu ve vlnách jsou určené pro všechny pokročílé paddleboardisty, kteří ovládají techniku pádlování, postoj na prkně, BOW a PIVOT otočky.

Během kurzu se naučíte jak vybrat správné místo pro vaši SUP session ve vlnách, jak se dostat bezpečně na lineup, jak a hlavně kde chytat vlny, jak správně stát na SUP při surfování, jak se bezpečně chovat mezi ostatními surfery a dodržovat pravidla na vodě. Během kurzů stand up paddleboardingu klademe především důraz na bezpečnost a kvalitu, proto kurzy probíhají v malých skupinách 2-4studentů na instruktora. Kurzy jsou tak mnohem intenzivnějsí a vy si snadno sjedete svojí první vlnu v životě už během prvního dne :)

Délka kurzu: 2hodiny

 

Cena kurzu:  80 eur  / osoba

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.