WINGFOILING S NOVÝM SWINGEM V2

Vyrazili jsme testovat nový model SWING V2 od F-ONE.

První model Swing byl revoluční. Byl to první wing, na kterém jsme se začli vznášet, otáčet, byla to euforie, bylo to poprvé :) Ale co jsem si vyzkoušel model Strike, tak už bych na první Swing nesáhnul…

Jak přišel nový model Swing V2, tak všichni povídali jaká je to pecka a ohromnej rozdíl a kdesi cosi…Jako vždycky když přijdou nový modely, tak se všichni tváří, že nic lepšího není a starý modely patří do popelnice. Strike mě opravdu nadchnul, tak jsem si o novým Swingu nedělal moc iluze, vzal jsem velikosti 4,2 a 5 m2 a šel to radši vyzkoušet.

Při nafukování Swing vypadá téměř jako Strike, ventilky, madla, provedení, rozdíly by hledal akorát hnidopich. Zásadní rozdíl jsou jiný barvy:) …uvidíme ve vodě ;)

Rozjezd, levitace, pohoda, chová se podobně jako Strike, akorát mi přijde, že to netáhne tolik do rukou. První otočka a šup otočil sem to jak nikdy předtím. Druhá otočka a šup. Jedem do vln a wing krásně vlaje v neutrální pozici. Při každý otočce jakoby jen čekal vyvlátej na to až se otočim a jedeme dál.

Po první hodině si říkám, už jezdim dlouho a furt to jde, tak budu jezdit dál. Po dvou hodinách sem ko.

PRVNÍ POCITY?

Ano, je to dost dobrý a jsou tam 2 zásadni zlepšení.

+ MENŠÍ TAH NA RUCE : proti větru stoupe stejně, ale člověk nemusí držet tolik síly v rukou jako u Striku. Je to lehčí a člověk vydrží jezdit dýl.

+ LEVITACE V NEUTRÁLNÍ POZICI : wing drží perfektně ve vzduchu při otočkách, i při jízdě ve vlnách. Je to mnohem snažší a uživatelsky příjemnější než ostatní wingy

– ASI TO NEBUDE TOLIK NA SKOKY JAKO STRIKE : to ale nemůžu soudit, protože na nějaký skákání mám ještě dost času jako většina lidí.

FINÁLNÍ VERDIKT?

Kluci z F-one vzali Strike a udělali ho uživatelsky příjemnější pro většinu lidstva. Kdo má ambice na skoky, volí Strike. Kdo si chce užít víc času na vodě, snadný ovládání, jízdu ve vlnách a stále top vlastnosti tak je Swing V2 jasná volba.

Nové modely všech velikostí jsou k zapůjčení v LINE UP PROCENTER