EL MÉDANO – CASA ABONA

Řadový tříložnicový dům leží v jedné z nejlepších částí městečka El Médano. Nachází se v klidné ulici Calle Menceys de Abona, odkud je blízko do centra, ale noční život a městský ruch tady v noci nevyrušuje. Dům má podzemní garáž s přímým vstupem. Garáž je dostatečně velká také pro uskladnění sportovního vybavení – kola, windsurf/kitesurf/surf vybavení apod. V přízemí je obývací pokoj, kuchyně, koupelna s toaletou, umyvadlem, pračkou a terasa se vstupem k bazénu. Bazén je velký, vhodný pro plavání a má mělkou část pro malé děti. V prvním patře jsou dvě ložnice, koupelna a menší terasa. V druhém patře je ložnice a velká terasa s lehátky a s výhledem na město a oceán. Kuchyň je kromě standartních spotřebičů vybavená myčkou nádobí a pákovým kávovarem.

6

osoby

3

ložnice

4

postele

1

koupelna

OKOLÍ

El Médano je městečko nabité surfovou atmosférou. Místní celoročně větrné a teplé počasí umožňuje provozovat vodní sporty – windsurfing, kitesurfing i surfing téměř neomezeně. El Médano si ale jistě zamilujte, i když zrovna nesurfujete.

El Médano leží podél pobřeží, které lemuje dlouhá písečná pláž se snadným přístupem do vody i pro děti. Výborné kavárny a restaurace najdete po celém El Médanu. Dostatek dětských hřišť a dobré koupání dělá z El Médana perfektní destinaci pro rodinnou dovolenou.

AKTIVITY

Tenerife je ráj vodních sportů jako windsurfing, paddleboarding a kiteboarding. Můžeme Vám také zajistit půjčovnu kol a lekce jógy v češtině. Připište nám k poptávce ubytování jakým sportem by jste si chtěli zpestřit dovolenou;)

Ověřit dostupnost a získat cenovou nabídku