EL PORIS – SERRANO

Apartmán Serrano se nachází v malém rezidenčním komplexu v první linii u oceánu. Najdete ho ve vesničce El Poris v jihovýchodní části ostrova Tenerife. Nejen díky přímému výhledu na oceán se Serrano řadí mezi TOP apartmány v naší nabídce. Při troše štěští můžete z terasy pozorovat delfíny nebo velryby, tak jako už se podařilo některým našim klientům. Nejen výhled ale i apartmán samotný je okouzlující. K dispozici jsou dvě ložnice, velká koupelna se sprchovým koutem, kuchyně, obývací pokoj a jídelní kout s výhledem na oceán. Z obývacího pokoje je vstup na terasu s posezením. Na druhou terasu (střešní a také soukromá) se dostanete po schodech z té první. Tam se můžete v soukromí nerušeně slunit na opalovacích lehátkách nebo si užívat výhled na hory a celé okolí. O výhled nebudete ošizeni ani u bazénu. Bazén a dětské brouzdaliště  totiž dělí od oceánu pouze prosklená stěna. Parkovat můžete na ulici nebo na soukromém místě v garáži (součást komplexu).

5

osob

2

ložnice

4

postele

1

koupelna

OKOLÍ

V El Poris nejsou hotely. I díky tomu si tahle malebná vesnička zachovává svou kanárskou atmosféru. Poloha El Poris v jihovýchodní části ostrova je lákadlem pro mnoho cestovatelů. Rodiny s dětmi ocení dobrý přístup do vody na plážích. Podél hlavní promenády (jen pro pěší) jsou vytvořené prostory k posezení a ležení s mnoha přístupy do vody. Pláže jsou písečné a je u nich sprcha.  Dominantou oblasti je určitě aktivní maják (Faro de La Punta de Abona), který označuje jihovýchodní stranu ostrova Tenerife. Pro svou čistou vodu je EL Poris (i celá jihovýchodní oblast) rájem pro potápěče.

AKTIVITY

Tenerife je ráj vodních sportů jako windsurfing, paddleboarding a kiteboarding. Můžeme Vám také zajistit půjčovnu kol a lekce jógy v češtině. Připište nám k poptávce ubytování jakým sportem by jste si chtěli zpestřit dovolenou;)

Ověřit dostupnost a získat cenovou nabídku