SURF TRIP NA LOBOS

Ostrov Lobos se nachází na severu ostrova Fuerteventura východně od města Corralejo. Na Lobos můžete jet surfovat díky místním surf taxi, které vyráží z přístavu v Corraleju. Na parkovišti se převlečete do neoprenu, skočíte na nafukovací člun a řidič vás vyhodí přímo na lineup. Cesta zabere 5 min a stojí 10eur.

Spot je vhodný pro pokročilé surfaře. Vlna je úžasná, rychlá, energická a předvídatlná, tak to tam místní perfektně znají a nemají nervy na to trápit se tam s turistama co jim kazí session. Funguje to jako úžasnej kolotoč a každou vlnu někdo jede. Jestli se cítíte ready vyzkoušet první barell, tak na Lobos jet prostě musíte, až pojedete na Fuerte….Jestli se necítíte, tak jeďte surfovat jinam a ušetříte odpoledne čekáním ve vlnách pro nic za nic…tady vám vlnu nikdo nenechá:)

Kdyby jste chtěli spojit surfování s výletem pro rodinu, nebo zůstat na ostrově celý den, tak je lepší vzít water taxi nebo jednu z větších lodí, které vás převezou i s věcmi do přístavu na Lobose…tak můžete vzít chlďák s pivem, svačinu, kočá a klidně i kolo a projet si ostrov dokola.