SANDY SHORES

VYBAVENÍ DOMU

Dům je obrovský:) Užitná plocha domu je 170m2 a velkou zahradou o rozloze 1000m2. Celkem má dům 5 ložnic, 3 koupelny, kuchyni, obývací pokoj s krbem, terasu s krbem, venkovní jídelnu s krbem a pizza pecí, terasu s posezením, horní YOGA terasu s krásnou vyhlídkou a soukromé parkoviště pro několik aut.

10

osob

5

pokojů

10

postelí

3

koupelny

O OKOLÍ

Dům se nachází v klidné vesničce Lajares. V Lajares najdete všechny potřebné základní obchody jako potraviny, pekárny, lékárna, kavárny, restaurace a bary. Poklidné městečko je vhodné k odpočinku, pro rodiny s dětmi….diskotéky a davy lidí tu nečekejte. V restauracích často hraje živá muzika přes den i večer. Na náměstí bývají trhy, kde si můžete koupit suvenýry od místních umělců. Lajares leží strategicky na rozcestí mezi východním, severním a západním pobřežím, tak to máte z domu kousek na všechny surfové spoty.

AKTIVITY

Pořádáme KURZY KITEBOARDINGU, KURZY PADDLEBOARDING A LEKCE SURFOVÁNÍ

Zapůjčíme vám výbavu pro kiteboarding, surfing i paddleboarding. Stačí napsat co si představujete a prkno na vás bude čekat doma;)

V Lajares najedete nejlepší skateboard bazén a kanál na surf skate, tak si můžete jít zask8tovat. Více informací o cenách a odkaz na mapu zde: BOARDFARM CO.

Rozhodně by jste neměli zmeškat středeční živou muziku CANELA CAFE . Je to Jam a hrají místní hudebníci, surfaři a jejich kámoši. Jestli umíte na něco hrát, tak se neváhejte přidat :)

BOOKING

Můžete si pronajmout sdílený pokoj, soukromý pokoj pro jednu osobu, pokoj pro dvě osoby nebo celý dům.

Cena od 19eur/ za noc!

Kontaktujte nás s vaší poptávkou nebo jakýmkoliv dotazem.