EL MÉDANO – LA TEJITA DOS

Apartmán LA TEJITA DOS se nachází v oblasti La Tejita vzdálené 2,5 km od městečka El Medano. Je vhodný pro 2-4 osoby. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, která umožní pohodlné spaní až pro 2 osoby. Apartmán je krásný, světlý a prostorný. Z velké terasy si můžete užívat výhled na oceán, pohled na bazén a zahrady komplexu.  Apartmán má vybavenou kuchyň, obývací pokoj, jednu koupelnu, technickou místnost s pračkou a terasu. K dispozici jsou ručníky, vysoušeč vlasů, pračka. V bytě je soukromá WIFI. Komplex ve kterém se apartmán nachází má udržovanou zahradu a uprostřed dva bazény, z toho jeden dětský. Vlastní parkovací místo. Vzdálenost od pláže – 3-5min. chůze. U bazénu je možnost připojení na soukromou Wifi.

4

osoby

1

ložnice

2

postele

1

koupelna

OKOLÍ

 Lokalita je vhodná pro sportovní nadšence i rodiny s dětmi. Blízko je dětské hřiště, supermarket, restaurace i kavárny. Na windsurf/kite spot La Tejita je to 5 minut pěšky, na spot Medano bay a El Cabezo (vlny) je to autem 3-5min. Komplex leží u dlouhé písečné pláže La Tejita, která jednoznačně patří mezi nejkrásnější pláže na ostrově. Dominantou je Montana Roja (Červená Hora), která je spolu s pláží symbolem této oblasti.

AKTIVITY

Tenerife je ráj vodních sportů jako windsurfing, paddleboarding a kiteboarding. Můžeme Vám také zajistit půjčovnu kol a lekce jógy v češtině. Připište nám k poptávce ubytování jakým sportem by jste si chtěli zpestřit dovolenou;)

Cena od 15eur za osobu / noc

Vyberte si prosím termín dovolené a neváhejte nás kontaktovat s poptávkou

Ověřit dostupnost a získat cenovou nabídku